Gebze Ev Temizliği
Uygun Fiyat
Kusursuz Hizmet

Gebze Ev Temizliği için güvenilir bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gebze Akse Temizlik olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışıyoruz.  Verdiğimiz hizmetten memnun kalabilmeniz için fark yaratmak uğruna gerekli adımları atıyor gerekli durumlarda beklentilerinizi öğrenebilmek adına sizlerin görüşüne baş vuruyoruz.

Detaylı Bilgi Alın
Uygun Fiyat

Her gün artan maliyetlere direniyor masrafları kısıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmete göre en uygun fiyatları sunmak için kar marjını minimum seviyede tutuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Sizlerle sürekli olarak çalışabilmek adına memnuniyetinizi sağlayacak olan gerekli tüm adımları atıyoruz.

Güvenilirlik

Sizlerin güvenliğini korumak adına çalışma arkadaşlarımızı büyük bir titizlikle seçiyor sonsuz olarak güvenmediğimiz kimseyi temizlik hizmetinde çalıştırmıyoruz.

Sağlık

Kullandığımız kimyasal maddeleri özenle seçiyor insan sağlığına zarar verebilecek bilinmedik hiç bir temizlik maddesini yaptığımız işlerde kullanmıyoruz.

Gebze Ev Temizliği

Ev temizliği hemen her kadın için kolay bir işlem gibi gözükebilir. Ancak çalışan, küçük çocuğu olan, detaylı ve haftalık temizlik yapacak zamanı olmayan kadınlar için durum oldukça farklı bir boyut göstermektedir. Zaman problemi temizlik işleri için en büyük sorun olsa da sarf edilen efor ev temizliği esnasında birçok kadının belini bükmektedir.

Bu durumda Gebze Ev Temizliği için en büyük destek alanında uzman, iş bilinci ile çalışan, müşterilerini düşünen anlayış ve verdiği hizmet kalitesi ile Gebze Akse Temizlik firmasından gelmektedir.

Bizimle hemen iletişim kurarak güvenebileceğiniz, sizi en az sizin kadar düşünen bir firma ile çalışmanın verdiği rahatlığı yaşayabilir, eve yabancı birilerini sokmanın verdiği kaygılardan kurtulabilir, güven içerisinde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gebze Ev Temizlik Şirketleri

Gebze Ev Temizlik Şirketleri arasında bulunan Gebze Akse Temizlik güvenliğinizi sadece kişisel güvenlik olarak değerlendirmiyor aynı zamanda sağlığınızı da güvence altına almak için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Anlaşmaya bağlı olarak bizim temin edeceğimiz temizlik ürünlerini üç kuruş fazla kar etmek adına ne olduğu belli olmayan ürünler kullanmıyor, TSE onaylı ürünler kullanarak sizin ve ailenizin sağlığını koruma altına alıyor.

Gebze Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizliği fiyatları aslına bakarsanız oldukça spesifik bir konudur. Evin metrekaresi, oda sayısı ve kat sayısı gibi unsurlar Gebze Ev Temizliği Fiyatları açısından belirleyici unsurlardır. Temizlenecek yerin bilgilerini bizi arayarak veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden paylaşmanız anında fiyat teklifi almanıza yardımcı olacaktır.

Neden Gebze Akse Temizlik

Gebze Temizlik Şirketleri arasında bulunan Gebze Akse Temizlik Şirketini seçmeniz için eğer bazı nedenlere ihtiyacınız varsa, bizi bir çok sözde temizlik firmasından ayıran gerçek nedenleri sizler için sıralayalım.

1. Gerçek bir temizlik şirketiyiz.

İnternet üzerinde temizlik şirketi adına yaptığınız aramalarda karşınıza sözde firma/şirket gibi bir çok numara gerçek bir temizlik şirketi değildir. Temizlik işi ile ilgilenen bireysel kişilerdir. Devlete olan vergi yükümlülüğünü yerine getirmezler, fatura kesmezler. Bizim gibi bir çok kişiye istihdam sağlayan gerçek Temizlik Firmalarının işlerini keserler. Bu tarz kişiler ile yaşadığınız sorunlar sonuçsuz kalır. Kendilerini bir daha kolay kolay bulmanız mümkün değildir. Evinizi, işinizi hatta kendinizi emanet ettiğiniz bu kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir.

2. Gebze temizlik firmasıyız.

Tam anlamı ile Gebze de ikamet ediyor, Gebze de hizmet veriyoruz. Arama motorlarında yaptığınız arama sonuçlarında çıkan firma veya kişilerin büyük bölümü Gebze den değildir. Reklam ile farklı yerlerden sizlere ulaşarak iş almaya çalışmaktadır. Biz ise sizlerle aynı havayı soluyan bir Temizlik Şirketiyiz.

3. Sizin istediğiniz şekilde çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan Gebze Temizlik Şirketiyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak içinde hangi temizlik işi olursa olsun sizin istediğiniz zaman diliminde size uygun olan personel sayısı ile çözümlüyoruz.

4. Temizlik ürünlerine özen gösteriyoruz.

Piyasada temizlik için üretilmiş bir çok kimyasal madde bulunmaktadır. Biz sizlerin, ailenizin, çalışanlarınızın hatta evde büyüttüğünüz küçük canların sağlığını düşünüyor sizleri önemsiyoruz. Bu nedenle TSE onayı olmayan hiç bir kimyasal temizlik ürününü kullanmıyoruz.

5. Uygun fiyat garantisi.

Uygun temizlik şirketi arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Biz her zaman dürüst bir insan dürüst bir işletme olmanın verdiği erdemin mutluluğunuz yaşadık. Bu güne kadar hiç bir zaman en ucuzu en uygunu biziz demedik. Ancak verdiğimiz hizmet ile fiyatlarımızı karşılaştırdığınız taktirde hizmete göre en uygun fiyatları sunan bir işletme olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bizi Arayın

Size verdiğimiz temizlik hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizim arayın.

Hemen Arayın

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir sektörde olan Gebze Temizlik Şirketi Akse temizlik için daha detaylı bilgi almak isterseniz hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda