Gebze Akse Temizlik

Gebze ve çevresinde uzun yıllardır temizlik işleri üzerine hizmet vermekteyiz. Her ne kadar bir çok kişi bizi yakından tanısa ve nasıl iş yaptığımızı bilse de bizi tanımayan siz değerli ziyaretçilerimiz için biraz kendimizden bahsetmek isteriz.
 • 1
  Sizi dinliyoruz

  İlk işimiz her zaman için sizi dinlemek ne istediğinizi tam olarak eksiksiz bir şekilde anlayarak neler yapılabileceğini idrak etmektir.

 • 2
  Hazırlanıyoruz

  Sizden aldığımız bilgiler ve gerekirse yapmış olduğumu keşif sonunda vereceğimiz temizlik hizmeti için doğru ekip ve ekipmanı hazırlıyoruz.

 • 3
  Temizliyoruz

  Sizin belirtmiş olduğunuz gün, saat veya süreç içerisinde almış olduğumuz işi en mükemmel şekilde yerine getiriyor hizmeti sonlandırıyoruz.

Gebze Akse Temizlik

Sektörde toplamda 15 seneyi aşkın süredir siz değerli Gebze halkına temizliğin her alanında hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu saha deneyimine ilaveten hizmet vermiş olduğumuz temizlik sektöründe sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Düzenli olarak bizler eğitim ve seminerlere katılarak oradan aldığımız bilgiyi aynı şekilde personellerimize eğitim şeklinde vermekteyiz.
Gebze Akse Temizlik Hakkında
Gebze Akse Temizlik Hakkımızda

Gebze Akse Temizlik Hizmetleri

Personellerimize aktardığımız bilgi sayesinde onları da hem verdiğimiz hizmet konusunda hem de kişisel olarak geliştirerek birebir ilişkilerde sizlere nasıl davranmaları gerektiğini öğretmekteyiz. Biz sizler için her şeyin en güzelini planlarken, bu yolda hiç bir yatırımdan kaçmamaktayız.

Gebze Temizlik Hizmetleri

Verdiğimiz temizlik hizmetinden o kadar eminiz ki verdiğimiz temizlik hizmetinin kalitesini bağımsız kalite kontrol firmalarına oylatabiliyor ve aldığımız bu oyları sizlerle paylaşabiliyoruz.

Müşteri İlişkileri

100%

Personel Eğitim ve Bilgisi

100%

Kullanılan Malzeme Kalitesi

100%

Hizmet Kalitesi

100%

Neden Gebze Akse Temizlik

Gebze Temizlik Şirketleri arasında bulunan Gebze Akse Temizlik Şirketini seçmeniz için eğer bazı nedenlere ihtiyacınız varsa, bizi bir çok sözde temizlik firmasından ayıran gerçek nedenleri sizler için sıralayalım.

1. Gerçek bir temizlik şirketiyiz.

İnternet üzerinde temizlik şirketi adına yaptığınız aramalarda karşınıza sözde firma/şirket gibi bir çok numara gerçek bir temizlik şirketi değildir. Temizlik işi ile ilgilenen bireysel kişilerdir. Devlete olan vergi yükümlülüğünü yerine getirmezler, fatura kesmezler. Bizim gibi bir çok kişiye istihdam sağlayan gerçek Temizlik Firmalarının işlerini keserler. Bu tarz kişiler ile yaşadığınız sorunlar sonuçsuz kalır. Kendilerini bir daha kolay kolay bulmanız mümkün değildir. Evinizi, işinizi hatta kendinizi emanet ettiğiniz bu kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir.

2. Gebze temizlik firmasıyız.

Tam anlamı ile Gebze de ikamet ediyor, Gebze de hizmet veriyoruz. Arama motorlarında yaptığınız arama sonuçlarında çıkan firma veya kişilerin büyük bölümü Gebze den değildir. Reklam ile farklı yerlerden sizlere ulaşarak iş almaya çalışmaktadır. Biz ise sizlerle aynı havayı soluyan bir Temizlik Şirketiyiz.

3. Sizin istediğiniz şekilde çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan Gebze Temizlik Şirketiyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak içinde hangi temizlik işi olursa olsun sizin istediğiniz zaman diliminde size uygun olan personel sayısı ile çözümlüyoruz.

4. Temizlik ürünlerine özen gösteriyoruz.

Piyasada temizlik için üretilmiş bir çok kimyasal madde bulunmaktadır. Biz sizlerin, ailenizin, çalışanlarınızın hatta evde büyüttüğünüz küçük canların sağlığını düşünüyor sizleri önemsiyoruz. Bu nedenle TSE onayı olmayan hiç bir kimyasal temizlik ürününü kullanmıyoruz.

5. Uygun fiyat garantisi.

Uygun temizlik şirketi arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Biz her zaman dürüst bir insan dürüst bir işletme olmanın verdiği erdemin mutluluğunuz yaşadık. Bu güne kadar hiç bir zaman en ucuzu en uygunu biziz demedik. Ancak verdiğimiz hizmet ile fiyatlarımızı karşılaştırdığınız taktirde hizmete göre en uygun fiyatları sunan bir işletme olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bizi Arayın

Size verdiğimiz temizlik hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizim arayın.

Hemen Arayın

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir sektörde olan Gebze Temizlik Şirketi Akse temizlik için daha detaylı bilgi almak isterseniz hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda