Gebze Apartman Temizliği Uygun Fiyat Kusursuz Hizmet

Gebze Apartman Temizliği için işini özveri ile yapan, yapmış olduğunuz anlaşmaya uyan, temizlik konusunda uzman bir firma mı arıyorsunuz? Gebze Akse Temizlik tüm isteklerinizi karşılayacak şekilde size mükemmel hizmeti sunmak için iletişime geçmenizi bekliyor.

Detaylı Bilgi Alın
Uygun Fiyat

Her gün artan maliyetlere direniyor masrafları kısıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmete göre en uygun fiyatları sunmak için kar marjını minimum seviyede tutuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Sizlerle sürekli olarak çalışabilmek adına memnuniyetinizi sağlayacak olan gerekli tüm adımları atıyoruz.

Güvenilirlik

Sizlerin güvenliğini korumak adına çalışma arkadaşlarımızı büyük bir titizlikle seçiyor sonsuz olarak güvenmediğimiz kimseyi temizlik hizmetinde çalıştırmıyoruz.

Sağlık

Kullandığımız kimyasal maddeleri özenle seçiyor insan sağlığına zarar verebilecek bilinmedik hiç bir temizlik maddesini yaptığımız işlerde kullanmıyoruz.

Gebze Apartman Temizliği

Apartman Temizliği ile merdiven temizliği her ne kadar birbiri ile karıştırılan bir hizmet olsa da bu iki temizlik işlemi birbirinden tamamen ayrıdır. Apartman Temizliği bir binanın tabanından yani bodrum katı denilen bölümden başlayarak çatı veya teras alanına kadar yandın merdivenleri de dahil olmak üzere her noktayı her bölümü kapsar. Merdiven ise sadece merdivenleri ve merdivenlerin bağlı olduğu ana bölümlerden ibarettir.

Gebze Apartman Temizliği hizmetini siz değerli müşterilerimize sunarken istenilen veya temizliği istenmeyen bölümleri tek tek belirliyor sizin isteğiniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Aynı zamanda tek seferlik, haftalık, on günlük, iki haftada bir veya ayda bir kere olmak üzere Gebze Apartman Temizliği hizmetini tamamen sizin belirleyeceğiniz periyodlar ile gerçekleştirecek şekilde anlaşma sağlıyoruz.

Gebze Apartman Temizliği

Gebze Apartman Temizliği hizmetinde aynı zamanda temizlik ürünü seçme hakkını da sizlere bırakıyoruz. İsterseniz kullanılacak olan tüm malzemeleri biz temin ediyor isterseniz sizin vereceğiniz temizlik ürünleri ile hizmeti sunuyoruz. Biz sizlerin memnuniyetini sağlamak için hiçbir şeyden kaçmıyor koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyoruz.

Gebze Apartman Temizliği Fiyatları

Gebze apartman Temizliği Fiyatlarını oluştururken bilmemiz gereken bazı verilere ihtiyacımız olduğunu mutlaka tahmin edersiniz. Apartmanın kaç kat olduğu, temizlik hizmetinin verileceği alanların belirlenmesi gibi. Dilerseniz bizi hemen arayın bize biraz temizlenecek alanlar hakkında bilgi verin bizde hemen fiyat teklifimizi sizlere sunalım.

Neden Gebze Akse Temizlik

Gebze Temizlik Şirketleri arasında bulunan Gebze Akse Temizlik Şirketini seçmeniz için eğer bazı nedenlere ihtiyacınız varsa, bizi bir çok sözde temizlik firmasından ayıran gerçek nedenleri sizler için sıralayalım.

1. Gerçek bir temizlik şirketiyiz.

İnternet üzerinde temizlik şirketi adına yaptığınız aramalarda karşınıza sözde firma/şirket gibi bir çok numara gerçek bir temizlik şirketi değildir. Temizlik işi ile ilgilenen bireysel kişilerdir. Devlete olan vergi yükümlülüğünü yerine getirmezler, fatura kesmezler. Bizim gibi bir çok kişiye istihdam sağlayan gerçek Temizlik Firmalarının işlerini keserler. Bu tarz kişiler ile yaşadığınız sorunlar sonuçsuz kalır. Kendilerini bir daha kolay kolay bulmanız mümkün değildir. Evinizi, işinizi hatta kendinizi emanet ettiğiniz bu kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir.

2. Gebze temizlik firmasıyız.

Tam anlamı ile Gebze de ikamet ediyor, Gebze de hizmet veriyoruz. Arama motorlarında yaptığınız arama sonuçlarında çıkan firma veya kişilerin büyük bölümü Gebze den değildir. Reklam ile farklı yerlerden sizlere ulaşarak iş almaya çalışmaktadır. Biz ise sizlerle aynı havayı soluyan bir Temizlik Şirketiyiz.

3. Sizin istediğiniz şekilde çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan Gebze Temizlik Şirketiyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak içinde hangi temizlik işi olursa olsun sizin istediğiniz zaman diliminde size uygun olan personel sayısı ile çözümlüyoruz.

4. Temizlik ürünlerine özen gösteriyoruz.

Piyasada temizlik için üretilmiş bir çok kimyasal madde bulunmaktadır. Biz sizlerin, ailenizin, çalışanlarınızın hatta evde büyüttüğünüz küçük canların sağlığını düşünüyor sizleri önemsiyoruz. Bu nedenle TSE onayı olmayan hiç bir kimyasal temizlik ürününü kullanmıyoruz.

5. Uygun fiyat garantisi.

Uygun temizlik şirketi arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Biz her zaman dürüst bir insan dürüst bir işletme olmanın verdiği erdemin mutluluğunuz yaşadık. Bu güne kadar hiç bir zaman en ucuzu en uygunu biziz demedik. Ancak verdiğimiz hizmet ile fiyatlarımızı karşılaştırdığınız taktirde hizmete göre en uygun fiyatları sunan bir işletme olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bizi Arayın

Size verdiğimiz temizlik hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizim arayın.

Hemen Arayın

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir sektörde olan Gebze Temizlik Şirketi Akse temizlik için daha detaylı bilgi almak isterseniz hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda