Gebze Merdiven Temizliği Uygun Fiyat Kusursuz Hizmet

Gebze Merdiven Temizliği için vermiş olduğunuz işi hakkın ile yapacak bir firma mı arıyorsunuz? Yaptığınız arama doğrultusunda bulabileceğiniz en doğru yerdesiniz. Gebze Akse Temizlik Gebze Merdiven Temizliği hizmetlerinde isteklerinizi tam olarak karşılıyor vereceğiniz işleri kusuruz olarak yerine getiriyor.

Detaylı Bilgi Alın
Uygun Fiyat

Her gün artan maliyetlere direniyor masrafları kısıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmete göre en uygun fiyatları sunmak için kar marjını minimum seviyede tutuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Sizlerle sürekli olarak çalışabilmek adına memnuniyetinizi sağlayacak olan gerekli tüm adımları atıyoruz.

Güvenilirlik

Sizlerin güvenliğini korumak adına çalışma arkadaşlarımızı büyük bir titizlikle seçiyor sonsuz olarak güvenmediğimiz kimseyi temizlik hizmetinde çalıştırmıyoruz.

Sağlık

Kullandığımız kimyasal maddeleri özenle seçiyor insan sağlığına zarar verebilecek bilinmedik hiç bir temizlik maddesini yaptığımız işlerde kullanmıyoruz.

Gebze Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği ile apartman temizliği birbirine benzeyen iki farklı işlem olsa da bazı noktalarda birbirinden tamamen ayrılmaktadır. Apartman temizliğinde bir binanın tüm alanları temizlik hizmeti işlemi içerisine girerken merdiven temizliği daha kısıtlı bölümleri kapsayan bir hizmettir.

Gebze Merdiven Temizliği hizmeti verilirken yine anlaşma şartları baştan belirlenirken genel olarak sunulan hizmet merdivenlerin ıslak ve kuru olarak temizlenmesi, korkulukların temizlenmesi, bina giriş merdivenlerinin ve ortak alanlarının temizlenmesini kapsamaktadır.

Gebze Akse Temizlik olarak aidat toplamanın bile zorlaştığı bu dönemde merdiven temizliği için sizlere en uygun hizmeti sunmak için tüm imkanlarımızı seferber ediyor sizlere uygun fiyatlı hizmeti sunmak için canla başla çalışıyoruz.

Gebze Merdiven Temizliği

Gebze Merdiven Temizliği hizmetini sizlere sunarken ilk hedefimiz olan müşteri memnuniyetini karşılamak için sizin belirlediğiniz periyodlarla çalışıyoruz. Belirlediğini aralıklarla gelip temizlik hizmetini sunarken, temizlik ürünü seçme hakkını da sizlere sunuyoruz. Dilerseniz ürünleri siz temin ediyor veya biz sizin yerinize istediğiniz ürünleri alıyoruz.

Gebze Merdiven Temizliği Fiyatları

Gebze Merdiven Temizliği Fiyatlarını tam olarak belirleyebilmemiz için sizlerden binanız hakkında bazı verileri talep ediyoruz. Ortak alan metrekaresi, binanın kaç kat olduğu, temizlenecek alanlara hangi alanların ilave edileceği gibi bilgileri sizden aldıktan sonra fiyatlarınızı hemen oluşturuyor sizlere sunuyoruz.

Neden Gebze Akse Temizlik

Gebze Temizlik Şirketleri arasında bulunan Gebze Akse Temizlik Şirketini seçmeniz için eğer bazı nedenlere ihtiyacınız varsa, bizi bir çok sözde temizlik firmasından ayıran gerçek nedenleri sizler için sıralayalım.

1. Gerçek bir temizlik şirketiyiz.

İnternet üzerinde temizlik şirketi adına yaptığınız aramalarda karşınıza sözde firma/şirket gibi bir çok numara gerçek bir temizlik şirketi değildir. Temizlik işi ile ilgilenen bireysel kişilerdir. Devlete olan vergi yükümlülüğünü yerine getirmezler, fatura kesmezler. Bizim gibi bir çok kişiye istihdam sağlayan gerçek Temizlik Firmalarının işlerini keserler. Bu tarz kişiler ile yaşadığınız sorunlar sonuçsuz kalır. Kendilerini bir daha kolay kolay bulmanız mümkün değildir. Evinizi, işinizi hatta kendinizi emanet ettiğiniz bu kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir.

2. Gebze temizlik firmasıyız.

Tam anlamı ile Gebze de ikamet ediyor, Gebze de hizmet veriyoruz. Arama motorlarında yaptığınız arama sonuçlarında çıkan firma veya kişilerin büyük bölümü Gebze den değildir. Reklam ile farklı yerlerden sizlere ulaşarak iş almaya çalışmaktadır. Biz ise sizlerle aynı havayı soluyan bir Temizlik Şirketiyiz.

3. Sizin istediğiniz şekilde çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan Gebze Temizlik Şirketiyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak içinde hangi temizlik işi olursa olsun sizin istediğiniz zaman diliminde size uygun olan personel sayısı ile çözümlüyoruz.

4. Temizlik ürünlerine özen gösteriyoruz.

Piyasada temizlik için üretilmiş bir çok kimyasal madde bulunmaktadır. Biz sizlerin, ailenizin, çalışanlarınızın hatta evde büyüttüğünüz küçük canların sağlığını düşünüyor sizleri önemsiyoruz. Bu nedenle TSE onayı olmayan hiç bir kimyasal temizlik ürününü kullanmıyoruz.

5. Uygun fiyat garantisi.

Uygun temizlik şirketi arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Biz her zaman dürüst bir insan dürüst bir işletme olmanın verdiği erdemin mutluluğunuz yaşadık. Bu güne kadar hiç bir zaman en ucuzu en uygunu biziz demedik. Ancak verdiğimiz hizmet ile fiyatlarımızı karşılaştırdığınız taktirde hizmete göre en uygun fiyatları sunan bir işletme olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bizi Arayın

Size verdiğimiz temizlik hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizim arayın.

Hemen Arayın

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir sektörde olan Gebze Temizlik Şirketi Akse temizlik için daha detaylı bilgi almak isterseniz hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda