Gebze Gündelikçi
Uygun Fiyat
Kusursuz Hizmet

Gebze gündelikçi, gündelik ev temizliği, gündelik temizlik hizmetleri gibi konularda profesyonel hizmet sunan Gebze Akse Temizlik istediğiniz temizlik hizmetini size en uygun koşullar ve sizin istediğiniz gün, saat kısacası zaman dilimine bağlı olarak sunuyor.

Detaylı Bilgi Alın
Uygun Fiyat

Gebze gündelikçi ve gündelik temizlik hizmetlerini en uygun fiyatlarla ev temizlik, ofis temizliği, iş yeri temizliği gibi hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Gündelik veya günlük temizlik hizmetleri tek seferlik iş olsa da biz kalitemizden hiç bir surette ödün vermiyor müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Güvenilirlik

Ekip üyelerimizi seçerken ince eleyip sık dokuyoruz. İnsana hizmet verdiğimiz için sadece güvendiğimiz kişiler ile çalışma sağlıyoruz.

Sağlık

Gündelik temizlik hizmetini sunarken sizlerin sağlığını da düşünüyor kullandığımız temizlik ürünlerini TSE onaylı ürünlerden seçiyoruz.

Gebze Gündelikçi

Gündelikçi denildiği zaman akla ilk gelen şey ev temizlik personelidir. Aslına bakarsanız Gündelikçi tek günlük götürü çalışan kişilerin verdiği hizmetin genel anlamıdır. Ancak bu işler genelde ev temizlik hizmetleri olduğu için gündelikçi kelimesi ev temizliği ile anılmaktadır.

Gebze Akse Temizlik olarak ev temizliği, Gebze gündelikçi hizmetlerinde bulunduğumuz bölge içerisinde gösterdiğimiz çalışma kalitesinden ötürü birçok kişi tarafından tanınan isim yapmış bir işletmeyiz. Biz işimizi tek seferlik olsa dahi kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerde Gebze gündelikçi ve temizlik işlerinde uygun fiyat politikası sağlayan verdiği hizmetin kalitesinden ödün vermeyen, işini başarı ve güven içerisinde ifa eden bir firma ile çalışmak istemez misiniz? Biz temizliğin her alanında olduğu gibi gündelikçi hizmetlerinde de sizin yanınızdayız ve vereceğiniz işlere hazırız.

Gebze Gündelikçi

Gebze Gündelikçi hizmetlerinde evinizin, ofisinizin metrekaresine ve oda sayısına göre personel talep etme hakkını sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda gündelikçi hizmetlerinde bayan personeller işe çalışsak bile erkek personel seçme özgürlüğünü de sizlere sunuyoruz. Gebze Akse Temizlik olarak sizlerin memnuniyeti için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Gebze Gündelikçi Fiyatları

Gündelikçi hizmetlerinde hizmet vereceğimiz alanın bilgisini bilmeden her hangi bir fiyat vermenin doğru olmadığını savunuyoruz. Bizimle hemen şimdi iletişime geçebilir, temizlenecek alanların bilgisini bizimle paylaşabilir ve istediğiniz fiyat bilgisine hemen ulaşabilirsiniz.

Neden Gebze Akse Temizlik

Gebze Temizlik Şirketleri arasında bulunan Gebze Akse Temizlik Şirketini seçmeniz için eğer bazı nedenlere ihtiyacınız varsa, bizi bir çok sözde temizlik firmasından ayıran gerçek nedenleri sizler için sıralayalım.

1. Gerçek bir temizlik şirketiyiz.

İnternet üzerinde temizlik şirketi adına yaptığınız aramalarda karşınıza sözde firma/şirket gibi bir çok numara gerçek bir temizlik şirketi değildir. Temizlik işi ile ilgilenen bireysel kişilerdir. Devlete olan vergi yükümlülüğünü yerine getirmezler, fatura kesmezler. Bizim gibi bir çok kişiye istihdam sağlayan gerçek Temizlik Firmalarının işlerini keserler. Bu tarz kişiler ile yaşadığınız sorunlar sonuçsuz kalır. Kendilerini bir daha kolay kolay bulmanız mümkün değildir. Evinizi, işinizi hatta kendinizi emanet ettiğiniz bu kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir.

2. Gebze temizlik firmasıyız.

Tam anlamı ile Gebze de ikamet ediyor, Gebze de hizmet veriyoruz. Arama motorlarında yaptığınız arama sonuçlarında çıkan firma veya kişilerin büyük bölümü Gebze den değildir. Reklam ile farklı yerlerden sizlere ulaşarak iş almaya çalışmaktadır. Biz ise sizlerle aynı havayı soluyan bir Temizlik Şirketiyiz.

3. Sizin istediğiniz şekilde çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan Gebze Temizlik Şirketiyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak içinde hangi temizlik işi olursa olsun sizin istediğiniz zaman diliminde size uygun olan personel sayısı ile çözümlüyoruz.

4. Temizlik ürünlerine özen gösteriyoruz.

Piyasada temizlik için üretilmiş bir çok kimyasal madde bulunmaktadır. Biz sizlerin, ailenizin, çalışanlarınızın hatta evde büyüttüğünüz küçük canların sağlığını düşünüyor sizleri önemsiyoruz. Bu nedenle TSE onayı olmayan hiç bir kimyasal temizlik ürününü kullanmıyoruz.

5. Uygun fiyat garantisi.

Uygun temizlik şirketi arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Biz her zaman dürüst bir insan dürüst bir işletme olmanın verdiği erdemin mutluluğunuz yaşadık. Bu güne kadar hiç bir zaman en ucuzu en uygunu biziz demedik. Ancak verdiğimiz hizmet ile fiyatlarımızı karşılaştırdığınız taktirde hizmete göre en uygun fiyatları sunan bir işletme olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bizi Arayın

Size verdiğimiz temizlik hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizim arayın.

Hemen Arayın

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir sektörde olan Gebze Temizlik Şirketi Akse temizlik için daha detaylı bilgi almak isterseniz hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda