Gebze İşyeri Temizliği
Uygun Fiyat
Kusursuz Hizmet

Gebze İşyeri Temizliği için her zaman sorunsuz bir şekilde çalışabileceğiniz temizlik alanında kendinize ve kriterlerinize uygun bir iş ortağı arıyorsanız, sizin için en doğru en kusursuz yerdesiniz. Biz verdiğimiz işyeri temizlik hizmetlerinde siz firma sahipleri ile birlikte her zaman omuz omuza çalışarak karşılıklı olarak kazanç içinde olmayı ve bu iş ilişkisini uzun yıllar birlikte sürdürmeyi hedefliyoruz.

Detaylı Bilgi Alın
Uygun Fiyat

Uzun süreler birlikte çalışabilmek için ilk kuralın uygun fiyatlı hizmeti sunmaktan geçtiğini çok iyi biliyor ve bu sebeple uygun fiyat politikası ile karşınıza çıkıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin gücünü çok iyi biliyoruz. Sağlam temellerle atılacak iş ortaklığının memnuniyetten geçtiğinin farkında olarak hizmet sunuyoruz.

Güvenilirlik

Gebzeliyiz! Yıllardır bu işten ekmek yiyoruz. Ekmek yediğin kaba pislememeyi gerek aldığımız terbiye, gerekse iş dünyasında yer edinme kuralları ile öğrendik.

Sağlık

Her şeyin başı sağlıktır. Biz iş esnasında en başta kendi, sonra çalışanlarımızın ve en sonunda da sizlerin sağlığını korumak için tüm tedbirleri alarak çalışıyoruz.

Gebze İşyeri Temizliği

İşyeri temizliği işletmelerin gider kalemleri arasında ciddi bir yer oluşturmaktadır. Birçok işyeri günümüzde giderleri en düşük seviyeye indirmek için temizlik hizmetini hali hazırda bulunan çalışanlarının üzerine yüklemektedir.

Bütçe planlamalarına bakıldığı zaman gider matematiksel olarak düşmüş olsa bile bu sadece kağıt üzerinde gözüken rakamlardır. Fiili olarak dikkat edildiği taktirde ise personele ekstradan yüklenen bu tarz afaki işler sizi büyük bir zarara uğratacaktır.

Çünkü temizlik işlerinin yüklendiği çalışanların moral ve motivasyonu olumsuz şekilde etkilenecek ve görevini tam olarak ifa edemeyecektir. Aylık veya yıllık gelir gider tablosu ise yapılan bu hatanın kazançları nasıl olumsuz bir şekilde etkilediğini gözler önüne serecektir.

Gebze İşyeri Temizliği

Bizimle hemen irtibata geçerek Gebze İşyeri Temizliği içim size uygun ve sizin belirleyeceğiniz çalışma şekli ile en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Biz temizlik işlerinizi kusursuz bir şekilde yürütürken sizde personelinizin motivasyonunu düşürmeden işinizi ve kazancınızı daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Gebze İşyeri Temizliği Fiyatları

Hemen her temizlik alanında olduğu gibi işyeri temizliği için gerekli bilgi ve keşfi yapmadan fiyat vermek mantıksız bir adım olacaktır. İşyerinizin konumu, metrekaresi, ne sıklıkla hizmet verileceği, çalışacak personel sayısı gibi veriler fiyatlar üzerinde belirleyici unsurlar arasında gelmektedir. Bizimle irtibata geçerek vereceğiniz bilgiler doğrultusunda fiyat teklifi alabilirsiniz.

Neden Gebze Akse Temizlik

Gebze Temizlik Şirketleri arasında bulunan Gebze Akse Temizlik Şirketini seçmeniz için eğer bazı nedenlere ihtiyacınız varsa, bizi bir çok sözde temizlik firmasından ayıran gerçek nedenleri sizler için sıralayalım.

1. Gerçek bir temizlik şirketiyiz.

İnternet üzerinde temizlik şirketi adına yaptığınız aramalarda karşınıza sözde firma/şirket gibi bir çok numara gerçek bir temizlik şirketi değildir. Temizlik işi ile ilgilenen bireysel kişilerdir. Devlete olan vergi yükümlülüğünü yerine getirmezler, fatura kesmezler. Bizim gibi bir çok kişiye istihdam sağlayan gerçek Temizlik Firmalarının işlerini keserler. Bu tarz kişiler ile yaşadığınız sorunlar sonuçsuz kalır. Kendilerini bir daha kolay kolay bulmanız mümkün değildir. Evinizi, işinizi hatta kendinizi emanet ettiğiniz bu kişilere dikkat etmeniz gerekmektedir.

2. Gebze temizlik firmasıyız.

Tam anlamı ile Gebze de ikamet ediyor, Gebze de hizmet veriyoruz. Arama motorlarında yaptığınız arama sonuçlarında çıkan firma veya kişilerin büyük bölümü Gebze den değildir. Reklam ile farklı yerlerden sizlere ulaşarak iş almaya çalışmaktadır. Biz ise sizlerle aynı havayı soluyan bir Temizlik Şirketiyiz.

3. Sizin istediğiniz şekilde çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan Gebze Temizlik Şirketiyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak içinde hangi temizlik işi olursa olsun sizin istediğiniz zaman diliminde size uygun olan personel sayısı ile çözümlüyoruz.

4. Temizlik ürünlerine özen gösteriyoruz.

Piyasada temizlik için üretilmiş bir çok kimyasal madde bulunmaktadır. Biz sizlerin, ailenizin, çalışanlarınızın hatta evde büyüttüğünüz küçük canların sağlığını düşünüyor sizleri önemsiyoruz. Bu nedenle TSE onayı olmayan hiç bir kimyasal temizlik ürününü kullanmıyoruz.

5. Uygun fiyat garantisi.

Uygun temizlik şirketi arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Biz her zaman dürüst bir insan dürüst bir işletme olmanın verdiği erdemin mutluluğunuz yaşadık. Bu güne kadar hiç bir zaman en ucuzu en uygunu biziz demedik. Ancak verdiğimiz hizmet ile fiyatlarımızı karşılaştırdığınız taktirde hizmete göre en uygun fiyatları sunan bir işletme olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bizi Arayın

Size verdiğimiz temizlik hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizim arayın.

Hemen Arayın

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir sektörde olan Gebze Temizlik Şirketi Akse temizlik için daha detaylı bilgi almak isterseniz hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda